Kepez Halı Yıkama Hangi Sıklıkla Yapılmalıdır?

Halılar evlerde konforu ve şıklığı sağlarlar. Yerlerde hoş görüntüler oluşturarak evlerin dekorasyonu üzerinde büyük pay sahibi olur, evlerin, odaların çok daha hoş görünmesini sağlarlar. Fakat zaman zaman halıların da yıkanması gerekir. Peki halılar hangi sıklıkla yıkanmalıdır? Halıların ne sıklıkla yıkanması gerektiği kullanıma dayalı olmakla birlikte en az yılda bir kez yıkanmaları gerekir. Uzmanlar 3-6 ay arasında bir halı yıkamasının yapılmasını hanelerin hijyenik kalmaları açısından tavsiye ederler. Çünkü halılar bulundukları ortamın bütün tozunu, kirini toplamaya müsait eşyalardır ve topladıkları tozları, lekeleri içlerine hapsederler. Kepez halı yıkama hizmetlerimiz kapsamında halılarınızı derinlemesine temizler, pırıl pırıl tarafınıza teslim ederiz.
Kepez yorgan yıkama ile Eşyalarınızın Ömrünü Uzatın
Halı yıkama sadece ortamın temizliği için gerekli değildir. Aynı zamanda halıların kullanım ömrü üzerinde de büyük pay sahibidir. Uzun süre yıkanmayan halılar, biriken lekeler, kirler sayesinde aşınarak yıpranır ve daha çabuk eskir. Oysa büyük hayranlıkla satın aldığımız halılar profesyonelce yıkanarak daha uzun yıllar kullanılabilir. Firmamız Kepez yorgan yıkama alanından verdiği hizmeti halı yıkama alanında da sağlamakta, doğal deterjanlar kullanarak halılarınızın uzun ömürlü olmasına destek vermektedir.
Anti Bakteriyel Kepez Koltuk Yıkama
Firmamız Kepez Koltuk yıkama hizmetlerinde olduğu gibi halı yıkamada da yıkanan halıları derinlemesine kurutmakta, doğal ortamlarda kurutup muhafaza etmekte, anti bakteriyel koruyucularda muhafaza ederek tarafınıza teslim etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir