Lekesiz ve Temiz Halılar

Evlerin ve ofis gibi alanların önemli eşyalarında birisi halılardır. Kültürümüzde halıların yoğun şekilde kullanılması, yerde serili olan halıların çabuk kirlenmesine neden olmaktadır. Özellikle çocukların olduğu ev ortamı gibi yerlerde halıların üzerinde leke eksik olmaz. Halılarda oluşan lekelerin kolay şekilde çıkması için özel yıkama işlemi gerekir. Özel makineler ve şampuanlar kullanılarak yapılması gereken temizlik işlemi için Kepez halı yıkama firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Halılarınızı farklı türdeki lekelerden, tozlardan ve kirden arındırmak bizimle mümkündür.
Evinizde Koltuk Temizliği
Kepez koltuk yıkama, kirlenmiş olan koltuklarınız için yerinde temizleme hizmeti sunuyor. Koltuklarda oluşan lekeler ve sinen kokular zor çıkartılır. Lekeyi çıkartmaya çalışmak, koltuğun döşeme kumaşının zarar görmesi veya renginin solması durumu ile sonuçlanabilir. Sigara içilen ya da sobalı ortamda bulunan koltukların üzerine kötü kokular siner. Bunların ortadan kaldırılması için koltuk yıkama hizmeti almak gerekir. Firma olarak sunduğumuz yerinde koltuk yıkama sayesinde sorunlardan kolay şekilde kurtulabilirsiniz. Koltuklarınız yerinden bile hareket etmeden temiz şekilde size teslim edilir.
Yorganlarınız Tertemiz Olsun
Koltuklarınız gibi yorganlarınız da yıkama işlemi gerektiren eşyalar arasındadır. Evlerde kullanılan makineler yorganlar için küçük olabilecek ölçülerdedir. Yorganların iyi şekilde yıkanması ve temizlenmesi için büyük ölçülerde yıkama makineleri gerekir. Kepez yorgan yıkama ile sizlere özel makinede yorgan yıkama hizmeti sunulmaktadır. Özel şampuanlar ile tertemiz ve mis kokulu yorganlara sahip olabilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir