Özel Makineler İle Halı Temizliği

Halılarınız kullanım yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte belli aralıklar ile yıkanması gereken eşyalardandır. Yerde serili olması ve çok fazla leke oluşması riski nedeni ile halılar en az senede bir kez yıkanmalıdır. Ancak üzerinde lekeler oluşmuş, tüyleri arasında tozlar birikmiş olan halılar için özel temizleme işlemine ihtiyaç duyulur. Kepez halı yıkama olarak sahip olduğumuz özel ekipmanlar ile halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Halılarınızın kir, leke ve tozdan kurtulması için bizi arayabilirsiniz. Adresinizden alınan halılar yıkanarak tekrar adresinize teslim edilir.
Koltuklardaki Lekelerden Kolay Yoldan Kurtulun
Halılar kolay şekilde taşınabilecek eşyalar iken koltukların temizlik için taşınması sorun oluşturabilir. Üzerinde kir bulunan veya lekelere oluşmuş olan koltuklar için yerinde yıkama hizmeti sunulması önemlidir. Kepez koltuk yıkama ile evinizde ya da iş yerinizde koltuklarınız hızlı şekilde yıkanır. Döşeme ya da deri koltuk farkı olmadan koltuk ve kanepeleriniz adresinizde yıkanır ve taşımaya gerek kalmadan temizlenir. Bir süre kurumaya bıraktığınız koltuk ve kanepeleriniz ilk günkü temizliği ile kullanıma hazır hale gelecektir.
Yorgan ve Battaniye Yıkama
Halı, koltuk ve kanepe gibi eşyalarınıza ek olarak yorgan ve battaniyelerin de dönemler halinde yıkanması tavsiye edilir. Kış aylarında yoğun şekilde kullanılan bu eşyaların kirlenmesi engellenemez. Bu kirlerden kurtulmak için de Kepez yorgan yıkama firmamıza başvurabilirsiniz. Özel makinede yıkanan yorgan ve battaniyeleriniz mis gibi kokusu ile size teslim edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir